החלקה אורגנית מחיר | סוג השיער שלי בכלל מתאים?

כמה עולה החלקה אורגנית?

אם נשווה בין שלושת שיטות ההחלקה המפורטות במדריך, מחירי הטיפול נעים בין 800 – 2,100 ₪, אולם ישנם מקרים בהם המחיר יכול להיות גבוה יותר- 2,100 –  3,000 ₪, פערי מחיר החלקה אורגנית נובעים מכמה סיבות עיקריות שהם:

1) אורך השיער.

2) צפיפות.

3) יכולת ספיגה.

4) עובי השיער.

5) היותו של השיער טבעי או שיער אשר עבר פעולות כימיות.

 

כשאת מתעניינת כמה עולה החלקה אורגנית, בדקי קודם האם זה מתאים לך כי לא לכל סוג השיער הטיפול הזה מתאים. על כן, חשוב לקבל ייעוץ פרונטלי על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת.

חשוב לציין כי במועד הייעוץ אנו מפרטים לקהל לקוחותינו את התחזוקה השוטפת במידה וטיפול זה מתאים עבור/ה אותו לקוח/ה. חידוש העבודה לוקח זמן זהה לטיפול הראשון אך מועט יותר מכיוון שאנו מתרכזים בשורש החדש שצמח מה שמוריד כבין 40 דקות עד שעה וחצי מזמן הטיפול הראשוני, לכן חידוש של עבודה מסוג זה יכול לנוע בין 700-1400 תלוי בסוג השיער.

 

אז לפני שאת מבררת כמה עולה החלקה אורגנית ומחליטה לבצע אנו ממליצים לך לבדוק שלושה נושאים עיקריים:

 

1) עלות הטיפול הראשוני.

2) עלות התחזוקה השוטפת.

3) זמן הטיפול.

 

מחיר החלקה אורגנית נגזר של זמן הטיפול, חשוב לנו להרחיב כי החלקה מקצועית עורכת כבין 5-9 שעות עבודה. החלקות המבוצעות בפחות מהזמן הנ”ל עלולות לאכזב אתכן מכיוון שעל מנת לקבל תוצאה איכותית, עיבוד וקיבוע השיער לוקחים זמן ופחות זמן שווה לאיכות ירודה.

 

החלקה אורגנית מה זה בכלל?

תרכובת כימית המגיעה במרקמים שונים (ג’ל, מים, קרם) המכילה רמת חומציות (PH) של כ 1.5-2.6, כשמגיעה במגע עם השיער נוצרת ריאקציה המאפשרת לייצר שינוי במבנה השיער ואף לצפות אותו מבחוץ בשכבת ברק.

  • האם החלקה אורגנית הורסת את השיער?
  • מחפיפה להחלקה איך עובדת החלקה אורגנית?
  • שלושת תופעות הלוואי הנפוצות בהחלקה אורגנית
  • החלקה אורגנית האם היא מתאימה לכל סוגי השיער?
  • בשורה התחתונה האם החלקה אורגנית מומלצת?

 

האם החלקה אורגנית הורסת את השיער?

כל חומרי החלקה הינם חומרים כימים לכל דבר ועניין שימוש שאינו נכון ומקצועי עלול לפגוע גם בשיער ובמיוחד בעור הקרקפת, כל הליך שאינו מקצועי העלול לפגוע בשיערך.

יש להרכיב את חומר ההחלקה בהתאם לסוג השיער ולהיסטוריה שלו, במידה והשיער עבר פעולות כימיות נוספות.

במידה והשיער הינו שיער טבעי, חשיבות הרכבת החומר הינה קריטית על מנת שנוכל לקבל מראה חלק וטבעי, מצבים בהם חומר ההחלקה אינו יהיה תואם לסוג השיער אנו נוכל לקבל מראה מלאכותי וחסר חיים ובמקרים מסוימים נהיה חשופים לנזק מידי או לנזק המתפתח עם הזמן בעקבות כך שמערכת ההגנה של השיער ניזוקה.

במידה ומדובר בשיער שיבה, נוכל לראות כי השיער נטול הגוון (שיער לבן) בעקבות כך שהחומרים בעליי רמת חומציות PH נמוכים ובאים במגע עם חום הופך צבעו לצהבהב ולעיתים במידה והחום גבוה נקבל גוון צהוב/כתום אשר יאלץ את הלקוחה לצבוע את שיערה לצבע כהה ולכן לסוג שיער זה החלקה זו אינה מומלצת.

במידה ומדובר בשיער צבוע, אנו נקבל התחמצנות של הצבע המלכותי ו לאחר פעולת החימום הפיגמנט יכול להתבהר כעד 5 טונים ויאלץ את הלקוחה לעבור שטיפת צבע באותו היום ולאחר 48 שעות להגיע לחדש את הצבע כולו.

במידה ומדובר בשיער מובהר, יש להתייחס לשינוי הגוון כאל שיער שיבה ועל הגוונים אנו נקבל גוון כתמתם. מכיוון ששיער מובהר הינו שיער אשר עבר פעולת ניקוי פיגמנט עמוק ונחשב לשיער פתוח לרוב חומרי החלקה בעלי PH נמוך עלולים להביאו לשיער ישר, נטול גמישות, נטול ברק וגם לסוג שיער זה אנו לא ממליצים לבצע פעולות החלקה מסוג זה.

במידה ומדובר בשיער צבוע ומובהר, במגע בחום אנו נקבל דהייה משמעותית בצבע, חוסר גמישות ובעקבות כך שחומר ההחלקה בעל PH נמוך השיער עלול להינזק בפעולת החימום, לכן גם לסוג שיער שכזה אנו לא ממליצים לבצע פעולות כימיות מסוג זה.

מחפיפה להחלקה איך עובדת החלקה אורגנית?

תהליך ביצוע ההחלקה משתנה מלקוחה ללקוחה בהתאם לסוג השיער שלה ובהתאם למצבו הקיים של השיער.

הבסיס לרוב כל הטיפולים הינו הליך של חפיפה בשמפו המכין את השיער ליכולת ספיגה מרבית, ייבוש השיער 100%, הספגת חומר ההחלקה בשיער במרחק של כ1 ס’מ מהשורש, המתנה של עד כשעה מסיום המריחה (משתנה מסוג לסוג של חומר ההחלקה וסוג השיער) , שטיפת החומר בכיור החפיפה, גיהוץ עם מחליק שיער מקצועי ולבסוף חפיפה.

לעיתים בסוגי שיער מסוימים רצוי לחפוף כ- 4 שעות לאחר פעולת המחליק.

שלושת תופעות הלוואי הנפוצות בהחלקה אורגנית

מכיוון שחומר ההחלקה בעל רמת חומציות (PH) נמוכה עלולים להיווצר כוויות בעור הקרקפת לבעלי רגישות מסוימת, חומר שאינו תואם את סוג השיער עלול להביאו לידיי נזק ושחיקה, שיער מובהר עלול לקבל גוון כתמתם ושיער צבוע עלול לדהות באופן קיצוני.

החלקה אורגנית האם היא מתאימה לכל סוגי השיער?

אין החלקה שמתאימה לכל סוגי השיער, הדבר אינו הגיוני שמפעל המייצר תרכובת במעוד מועד יתאים לכל סוג שיער של לקוחה, מכיוון שקיימים בתוך כל שיער המון משתנים שחייבים לבוא לידיי תיאום כימי, לדוגמא: ניקח שתי לקוחות בעלות סוג שיער דומה ונכניס את המשתנים הבאים :

סוג שיער לקוחה 1 לקוחה 2
סוג שיער שיער גלי שיער גלי
צבוע שיער טבעי אינו עבר צבע או כמיה שיער צבוע
מובהר שיער טבעי אינו עבר צבע או כמיה שיער שעבר גוונים כ 4 שנים
יכולת ספיגה מועטה גבוהה
שיער עבה/דק דק עבה
דליל/ממוצע/מלא ממוצע מלא

לפי דוגמא זו אנו רואים כי יש לפנינו שתי לקוחות בעלות סוג שיער זהה בעל משתנים האם לדעתכם חומר ההחלקה שהוכן במעוד מועד יתאים לשתי המקרים?

התשובה היא חד משמעית לא.

בשורה התחתונה האם החלקה אורגנית מומלצת?

כמו כל חומר כימי הדורש ניסיון וידע רב אנו ממליצים ללכת למעצב השיער שלך והתפקיד שלו להתאים לך את הטיפול הטוב ביותר עבורך, מוזמנים להיכנס ולקרוא איך למצוא את מעצב השיער שלך.

רוצים לקרוא על סוגי החלקות נוספות? הקליקו על הקישור.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג’ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג’ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקה אורגנית מחיר | סוג השיער שלי בכלל מתאים??

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן