החלקת שיער משי

החלקת שיער משי הינה החלקת שיער אשר יכולה לשנות לצמיתות כל סוג שיער, בין אם הוא מקורזל, מתולתל, גלי או יבש ופגום.

השם "החלקת שיער משי" נקרא כך בעקבות העובדה שלאחר הטיפול השיער יהיה חלק, עמיד וחזק בדיוק כמו משי.

הטכנולוגיה של החלקת שיער משי פותחה במעבדות אמריקאיות והיא נחשבת כיום ליותר מאשר החלקת שיער מומלצת – אלא כשיטה מהפכנית של ממש.

סלון עיצוב השיער שבמושב קדימה הוקם על-ידי מעצב השיער המוביל אדם סמג'ה, המתמחה בהחלקת שיער, תספורות וצביעת שיער. אדם מציע ללקוחותיו הרבים מקצועיות, איכות והקשבה אין סופית לכל רצון או בקשה.

אדם הוא גם מעצב שיער מוביל וגם המדריך הראשי מטעם חברת Beaultima העולמית.

בנוסף להיותו מעצב שיער מוביל, אדם הינו המדריך הראשי בישראל להחלקות שיער מטעם חברת ביולטימה העולמית. כמדריך ארצי מוסמך, הוא מקיים, מזה למעלה מ-10 שנים, הדרכות מקצועיות למעצבי שיער בכירים ומובילים בארץ ובעולם, מדי שבוע, מקיים סמג'ה הרצאות והדרכות בטכניקות שונות להחלקות שיער, ונחשב כמנטור להחלקות שיער בקרב קהילת מעצבי השיער.

הסלון הוקם כדי לתת מענה ללקוחות הרבים שמחפשים מעבר ליד מקצועית ויצירתית גם יחס אישי, הקשבה ומענה לכל בקשה או שאלה. בסופו של דבר, האישור לכך שאני עושה את הדבר הנכון – מגיע מהקהל. התענוג שלי זה שלקוחות שולחים לי הודעות בפלאפון ומספרים לי כמה הם מרוצים, ואני מקבל הודעות כאלה כל יום.

החלקת שיער מומלצת היא בהחלט החלקת שיער משי ! לעוד פרטים על סוג החלקה זו התקשרי כעת או השאירי הודעתך ותעני במהרה.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג'ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום