החלקת קראטין מחיר

אז כמה עולה החלקת קראטין ? איך בכלל מקבלים הצעת מחיר על החלקת קראטין ? ואיפה מומלץ לעשות את סוג ההחלקה הזאת.

השאלה " כמה עולה החלקת קראטין "היא שאלה שנשאלת מדי יום באינטרנט – אנשים יודעים ששוק ההחלקות יחסית יקר ולכן מראש הם מחפשים את האלטרנטיבות הזולות שיתנו להם שקט לכיס.

הבעיה היא שלא מעט פעמים על מה שקונים בזול משלמים ביוקר ! נשים רבות מגיעות את המספרה של אדם סמג'ה לאחר טיפולים כושלים של החלקת קראטין או כל סוג אחר של החלקה והאמת ? כל ספר , מעצב ומשקם שיער אשר מאמין בדרך שלו, ברמת האיכות ובידע שלו לא אוהב לראות שיער הרוס וטיפולים לא מקצועיים.

מחיר החלקת קראטין משתנה ממספרה למספרה אך דבר אחד בטוח – במכון לעיצוב השיער של אדם סמג'ה תקבלי מחר החלקת שיער אטרקטיבי ביותר ובשירות ואיכות ללא תחרות ! כאשר זה מגיע לשיער שלך אסור לך להתפשר על פחות מהטוב ביותר !

סלון עיצוב השיער שבמושב קדימה הוקם על-ידי מעצב השיער המוביל אדם סמג'ה, המתמחה בהחלקת שיער, תספורות וצביעת שיער. אדם מציע ללקוחותיו הרבים מקצועיות, איכות והקשבה אין סופית לכל רצון או בקשה.

עולם האסתטיקה והיופי היה תמיד חלק מחייו. אמו, נורית סמג'ה, היא בעלת מרכז היופי והאסתטיקה הידוע, הקרוי על שמה בישוב קדימה, מזה למעלה מ-25 שנה. "אני זוכר שכבר בגיל 9, ידעתי שאהיה מעצב שיער".

סמג'ה העניק שירותי עיצוב שיער במרכז היופי והאסטתיקה, אשר קנה לו שם של כבוד ומשך לקוחות מכל רחבי הארץ. במקביל התקדם ולמד, תוך כדי עבודה לצידם של מעצבי שיער ידועי שם בארץ, ובין היתר היה מדריך באקדמיה לעיצוב שיער של שוקי זיקרי. כעת הוא גאה לעמוד בראש הסלון לעיצוב שיער שבניהולו האישי.

מעוניינת לדעת כמה עולה החלקת קראטין אצל אדם סמג'ה ? התקשרי כעת לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית המתאימה לשיערך.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג'ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

סגירת תפריט

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג'ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקת קראטין מחיר?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן