החלקת קראטין בהריון

החלקת קראטין בהיריון

 

נשים רבות שואלות אותנו האם מותר לעשות החלקות לנשים בהריון, למרות שקיימות כיום סוגי החלקות אשר טוענות כי ניתן לעשות החלקה לאישה בהריון אנו לא ממליצים, ונסביר.

כמו כל חומר כימי המונח על השיער בתהליך המריחה החומר בא במגע עם עור הקרקפת וקיים הליך ספיגה מועט ככול שיהיה אבל עדיין קיים הסיכוי כי עור הקרקפת יספוג חומר כימי.

כולנו יודעים כי הריון הוא רגע חשוב ומשמעותי אבל כל אחת שחווה אותו, בזמן ההריון רצוי לשמר את הגוף מכל נזק שעלול להגרם ולכן ספיגה של חומר כימי בעור הקרקפת יכול להביא להשלכות מיותרות שאיננו רוצים בכך.

 

מותר החלקת קראטין בהריון?

בתרכובת חומרי ההחלקה המגדירים עצמן כהחלקות קראטין הינם חומרים המכילים חומר גלם העונה לשם פורמלין, חומר גלם זה מעלה אדים רעילים הדורש סביבה בטוחה. בנוסף לכך רצוי שחומר זה אינו יבוא במגע עם עור הקרקפת מאחר והינו מכיל כימיקלים העלולים להיספג בעור.

לאלו מכן שרוצות לדעת יותר על החומרים הכימיים המצויים בטיפול אני ממליץ לכם בחום לקרוא את המאמר הבא >> טיפול קראטין

לאלו שרוצות להעשיר את הידע שלהן בהחלקות מומלצות המאמר הבא בשבילכן >> החלקות שיער

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג'ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

סגירת תפריט

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג'ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקת קראטין בהריון?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן