החלקה יפנית – המדריך המלא

  • החלקה יפנית האם היא פוגעת בשיער?
  • כמה זמן החלקה יפנית מחזיקה?
  • האם החלקה יפנית לשיער באמת מחזיקה לנצח?
  • כמה עולה החלקה יפנית?

החלקה יפנית האם היא פוגעת בשיער

אז בוא נתחיל במה מורכבת תרכובת כימית זו. בשוק משווקים חומרי החלקה רבים העונים להדרה החלקה יפנית כמו גלאט, יוקו, Q8 ועוד. תרכובות אלו מכילות לרוב את החומרים הבאים:

אמוניום ותיוגליקולאט – תפקידם להתיר את הגשרים הסולפידיים בליבת השערה ובכך הופכים את סיב השיער לקפיצי וגמיש ועל ידי שימוש בטכניקות שונות להביאו לשינוי מבנה.

על ידי שימוש במנטרל (מי חמצן) כימיקליים אלו מנוטרלים ועוצרים את הריאקציה הכימית אשר נוצרה בשיער.

בהנטרימוניום כלוריד – במגע בשיער חומר זה יוצר ציפוי (למינציה) אשר עוזר להגמיש את השיער ובנוסף לכך הינו מוחדר לתרכובת הכימית כחומר משמר על מנת להאריך את חיי המדף של המוצר.

בוטילן גליקול – כימיכל זה מונע מתרכובת ההחלקה להפוך לגושית ונחשב לחומר דילול.

אלכוהול וגומי – לאחר פעולת המחליק יוצרים את המראה המבריק על סיב

החלקה יפנית לשיער

השערה.

יש לציין כי כל חומרים אלו הינם חומרים רעילים ויש להרחיקם ממגע בעור הקרקפת.

שילוב חומרים אלו במגע עם השיער יוצרים ריאקציה אשר מאפשרת למעצב

השיער לבצע הליך של שינוי מבנה, מ

כיוון שתרכובת החומרים גורמים להמסת סיב השיער, הוא הולך להיות חלש יותר, חשוף יותר לנזקי סירוק, ספיגת נוזלים וכן רגיש לפעולות כימיות נוספות.

במקרים רבים ניתן לראות לקוחות המבצעות מספר חידושים של החלקה מסוג זה ושיערן ניזוק, מתייבש, מאבד את גמישותו ואת הברק ההתחלתי אליו היא רגילה לצאת מהמספרה.

לצערנו במקרים רבים לקוחות מגיעות אלינו לשיקום שיער אינטנסיבי הנגרם מקריעה וחיתוך של השיער עקב חומרי החלקה אלו.

 

האם החלקה יפנית לשיער באמת מחזיקה לנצח?

מכיוון שחומרי החלקות שיער ממיסים את סיב השערה, ושיער הינו תא מת אשר אינו יכול לחדש את עצמו, שיער אשר עבר פעולה כימית זו יישאר חלק עד לצמיחתו של השורש החדש אשר יחזיר את הלקוח לטיפול הנקרא חידוש שורש החלקה.

יש לציין שמחידוש לחידוש אנו רואים כי השיער מאבד את המגע הנעים והטבעי, את גמישותו ובמקרים רבים מכיוון שמדובר באקלים שהינו חצי מדברי שיער זה יכול להישרף בשמש היוקדת ואף להיחתך.

איך לטפל בשיער לאחר החלקה יפנית?

עלייך להיות מאוד זהירה במיוחד בימים הראשונים לאחר קבלת הטיפול, הימנעי לאסוף אותו לקוקו או לחפוף אותו ב 72 השעות הראשונות אנחנו רוצים לתת לשיער לנוח ולהתקבע, במגעם מים לשיער יש יכולת ספיגה כעד פי 2 ממשקל גופה מכיוון שהשיער חלש ספיגת המים עלולה להכביד עליו ולגרום לנזקים בלתי הפיכים, על כן אין לחפוף את השיער בטווח זמן זה.

לא משנה אם מדובר בגשם, לחות או חפיפה אל תתני לשיער שלך להירטב. אין להשתמש במוצרי טיפוח לשיער מבלי להתייעץ עם מעצב השיער שלך. עוד טעות נפוצה היא לעשות קוקו או להניח את השיער מאחורי האוזניים, השאיפה שלך צריכה להיות ששיערך הישאר ישר ככל הניתן. למרות שזה מפתה, הימנעי מלסדר אותו ולנסות תסרוקות חדשות מדובר בטעות קריטית בייחוד בימים הראשונים שלאחר ההחלקה.

כמה עולה החלקה יפנית?

מחיר החלקה יפנית נע בין 1500 – 3000 ₪ המחיר משתנה ממספרה למספרה כאשר בסלוני היופי הנחשבים ביותר הוא ינוע לכיוון הגבוה ואצל ספרים פחות מנוסים לכיוון הנמוך. חשוב לציין כי המחיר הוא לא פונקציה של איכות וחשוב לבחון את הידע של מעצב השיער והניסיון שלו עם הכימיקלים שבסופו של דבר הולכים להשפיע על משך הזמן בו שיערך יישאר חלק ועל בריאות השערה. מכיוון שכל סלון לא יעיד על עצמו בתור מקום שמשתמש בחומרים זולים או לחלופין מסוכנים מומלץ לבדוק את הביקורות וחוות הדעת של מעצב השיער הספציפי שבכוונתך לערוך אצלו את הטיפול. כל ספר ומעצב שיער יכולים לבצע החלקה אבל השאלה שצריכה להדאיג אותך היא אצל מי תוכלי לעשות זאת מבלי לפגוע בשיערך בטווח הארוך.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג’ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג’ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקה יפנית – המדריך המלא?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן