החלקת שיער צרפתית

החלקה צרפתית מזה בכלל?

יש לציין כי עולם החלקות השיער מכיל בתוכו שמות רבים של חומרי החלקה שונים, על פניו בכל יום אנו יכולים לראות שם חדש שצץ לו עם “בשורה” חדשה אך יש פער בין גימיקים למציאות ואנו יכולים לראות זאת בהחלקה ברזילאית, שדומה מאוד בתכליתה להחלקת הקראטין מכיוון שהינם בעליי תרכובות זהות עם שינויים קלים.

כמו בהחלקה צרפתית שהינה זהה כמעט לחלוטין להחלקה היפנית אך בדרך כלל נמצא את פורמולות ההחלקה המגדירות עצמן כהחלקה צרפתית כפורמולות מוחלשות יותר. גם בהחלקה צרפתית נוכל למצוא את החומרים הבאים: אמוניום ותיוגליקולאט, בהנטרימוניום כלוריד, בוטילן גליקול, אלכוהול וגומי.

מדובר בחומרים כימים, כאשר באים במגע עם השיער נוצרת ריאקציה אשר גורמת לשיער להפוך לגמיש וקפיצי ועל ידי טכניקות שונות אפשר להביא לידיי שינוי מבנה השערה.

כמו כן, חומרים אלו אינם מומלצים מכיוון שהם מחלישים את סיב השערה וחושפת אותו לניזקי אקלים, מים ופעולות סירוק אגרסיביות.

למעוניינים לקרוא פירוט עבור כימיקליים אלו אנו מזמינים אתכם לקרוא  בהרחבה במאמר על החלקה יפנית.

יש לציין, אנו לא ממליצים על פעולות כימיות מסוג זה ובמידה והינך מעוניינת לבצע טיפול מסוג זה אנו נשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ ולהעניק לך פתרונות אשר יתאימו לשיערך.

  • האם החלקה צרפתית בריאה לשיער?
  • מה ההבדל בין החלקה צרפתית לוריאל להחלקה צרפתית רגילה?
  • מה הם ההבדלים בין החלקה צרפתית להחלקה יפנית וקראטין?
  • כמה עולה החלקה צרפתית?

האם החלקה צרפתית בריאה לשיער?

אז כמו שאמרנו, מכיוון שתרכובות ההחלקה הינם זהות להחלקה יפנית ומכילות חומרים היוצרים המסה לסיב השיערה,

לטווח הקצר חומרים אלו יכולים להעניק לשיערך יובש ולטווח הארוך להזיק לו באופן קשה עד כדי לנשירת ש

יער עקב התפרקות של חלבון השיער הנוצר עלי ידי ההמסה של סיב השיערה. כל פורמולה בעלת חומרים כימים אלו אינן מומלצות לשיער ועלולים לגרום לנזק בלתי הפיך בשיער.

 

מה ההבדל בין החלקה צרפתית לוריאל להחלקה צרפתית רגילה?

ההבדל בין סוגי ההחלקות הינו בשם, בחוזק הפורמולה ובדרכי השיווק שלהן.

הבסיס הינו זהה כמעט לחלוטין, מכיוון שהמכנה המשותף לכולן חייב להכיל חומרים תיוגליקולאט, בהנטרימוניום כלוריד, בוטילן גליקול, אלכוהול וגומי על מנת להביא לשינוי מבנה השיערה.

 

מה הם ההבדלים בין החלקה צרפתית להחלקה יפנית וקראטין?

מדובר בשני סוגי תרכובות החלקה שונות לחלוטין, חומרי החלקה העונים להגדרה “החלקת קראטין” הינם בעלי יכולת למינציה חיצונית בלבד, בעוד שסוגי ההחלקות העונות להגדרה החלקה צרפתית או החלקה יפנית הינם בעלי יכולת המסה של סיב השיער ובכך יוצרת שינוי מבנה לצמיתות. אנו מזמינים אתכם לקרוא בהרחבה במאמר על סוגי החלקות שיער.

בהחלקות קראטין הנזקים מועטים בשוק אך דורשים סביבה בטוחה, לעומת זאת בהחלקות יפניות והחלקה צרפתית ניתן לראות כי רוב נזקיי השיער הקשים מגיעים מחומרי החלקה אלו. בעקבות התפתחות הטכנולוגיה חומרי ההחלקה המכילים את הכימיקלים הבאים : תיוגליקולאט, בהנטרימוניום כלוריד, בוטילן גליקול, אלכוהול וגומי אינם מומלצים מכיוון שכיום קיימים חלופות ידידותיות יותר לשיערך.

 

כמה עולה החלקה צרפתית?

מחיר החלקה צרפתית נע בין 1000 – 300 ₪ המחיר משתנה ממספרה למספרה כאשר בסלוני היופי הנחשבים ביותר הוא ינוע לכיוון הגבוה ואצל ספרים פחות מנוסים לכיוון הנמוך. חשוב לציין כי המחיר הוא לא פונקציה של איכות ואנו עדיין לא ממליצים לטיפול זה לקהלי שלנו. חשוב לבחון את הידע של מעצב השיער והניסיון שלו עם הכימיקלים שבסופו של דבר הולכים להשפיע על משך הזמן בו שיערך יישאר חלק ובריא.

מכיוון שכל סלון לא יעיד על עצמו בתור מקום שמשתמש בחומרים זולים או לחלופין מסוכנים מומלץ לבדוק את הביקורות וחוות הדעת של מעצב השיער הספציפי שבכוונתך לערוך אצלו את הטיפול. כל ספר ומעצב שיער יכולים לבצע החלקה אבל השאלה שצריכה להדאיג אותך היא אצל מי תוכלי לעשות זאת מבלי לפגוע בשיערך בטווח הארוך.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג’ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג’ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקת שיער צרפתית?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן