החלקה ברזילאית משקמת

החלקה ברזילאית מזה בכלל?

החלקה ברזילאית הינה תרכובת של חומר כימי המשמשות לשינוי קבוע או זמני של מבנה חוט השערה, תרכובת זו מגיעה לרוב במרקם קרמי סמיך אשר עוזר לרכך שיער אשר עבר פעולה כימית כמו צבע ופעולות הבהרה שונות. תרכובת החלקה זו מורכבת ממספר חומרים שונים המשלבים פורמולהיד, מים ושומן.

תרכובת זו כשבאה במגע עם חום יוצרת למינציה עבה על סיב השיערה ובכך מורידה את נפח השיער. מכיוון שתרכובת זו בעלת אחוזי שומן גבוהים היא מקנה לשיער מגע רך ונעים.

כמו כל חומרי ההחלקה גם החלקה זו אינה מתאימה לכל סוג שיער ולרוב תבוצע על שיער עבה, יבש ומובהר. מכיוון שחומר החלקה זה מכיל כמות רבה של פורמלהיד יש לבצע החלקה זו בסביבה מאווררת.

 

  • האם החלקה ברזילאית משקמת מומלצת לשיער שלי?
  • החלקה ברזילאית לאיזה סוג שיער היא מתאימה?
  • החלקה ברזילאית מחיר מומלץ לצרכן

 

האם החלקה ברזילאית משקמת מומלצת לשיער שלי?

על מנת לדעת מה מומלץ לשיערך אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ בכדי שנוכל לאבחן את סוג השיער. בשוק משווקים חומרי החלקה שונים ולרוב חומרים המבוקבקים מראש אינם מדויקים לשיער. דיוק של חומר ההחלקה הינו קריטי על מנת לקבל תוצאה רצויה. בסוגי שיער מסוימים החלקה זו אינה תבצע כל שינוי ובמקרים מסוימים יכולה להוות נזק.

בשיער טבעי החלקה זו אינה מומלצת מכיוון שחומר ההחלקה מכיל שומן אשר מקשה על הלמינציה להיתפס על סיב השיער.

בשיער דק וצבוע החלקה זו עלולה להוריד את כל הנפח הטבעי של השיער ותקנה לשיער מראה דחוס, שומני וכבד.

לשיער עבה וצבוע החלקה זו יותר מותאמת, אך כיום קיימים בשוק פורמולות ותרכובות מותאמות יותר.

 

החלקה ברזילאית לאיזה סוג שיער היא מתאימה?

תרכובת כימית מסוג זה תתאים לרוב לסוג שיער עבה, צבוע ויבש ובעל טקסטורה (מראה חיצוני של מבנה השיער, שיער חלק,

גלי מתולתל וכ’ו)  חלק עד גלי לכיוון המתולתל.

לשיער מתולתל ומקורזל החלקה זו תתקשה בשינוי מבנה ותבצע פעולת שיקום עדינה.

כמו בכל פעולה כימית אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת ייעוץ על מנת שנוכל לאבחן את סוג השיער וטיבו בכדי למנוע ממכם נזקים או תוצאות לא רצויות.

 

החלקה ברזילאית מחיר מומלץ לצרכן

 

המחירים לעבודות מסוג אלה משתנים והפערים גדולים ומשמעותיים. לרוב אנו נוכל לראות מחירים הנעים בין 400 – 1200 שח ויותר.

התמחור משתנה ממקום למקום אך אינו מסמל את איכות ואופי העבודה. לכן אנו ממליצים לכם לא להתייחס למחיר כמו לחוות הדעת על המקום בו אתם מחליטים לבצע את הטיפול. למידע נוסף על סוגי החלקות הקליקי כאן.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג’ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג’ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקה ברזילאית משקמת?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן