שיקום שיער – ללכת על בטוח

כך תוכלי לשקם את שיערך – המדריך המלא לשירותך

בעידן המודרני השיער הפך לכובע מודרני, בהליך שיקום שיער מבוצעות פעולות כימיות שונות ומגוונות ראשך על מנת לשבח ולהעניק מראה מעוצב ומטופח אשר מביע את אופי ומעמד הלקוח.

עולם עיצוב השיער נתפס במדינת ישראל כמקצוע אומנותי ולא קיימת רגולציה או פיקוח על הנעשה במספרה ובחדר הכימיה של מעצבי שיער, לכן אנו פוגשים לא מעט מקרים בהם שיער ניזוק עקב פעולה כימית כזו או אחרת או שילוב של פעולות כימיות שונות המייצרות ריאקציה שלילית המפרקת את מערכת ההגנה של השיער ולבסוף מפרקת את חלבון השיער ובכך מקנה לנו מראה שיער יבש.

שילוב של פעולות כימיות שונות עלולות לגרום למראה שיער שרוף ולבסוף השיער עלול להישבר, להיחתך ואף להתקצר מעצמו. הסיבות לכך רבות לכן אנו ממליצים לקהל לקוחותינו לפני כל פעולה כימית כזו או אחרת להגיע אלינו לייעוץ מקצועי על מנת לאבחן את מצב השיער ובכך למנוע נזקים עתידיים.

במצבים בהם שיער הלקוחה מגיע למצב בו חלבון השיער התפרק ומראה השיער פגום ושרוף אנו ממליצים לבצע הליך שיקומי על מנת להביא את השיער לידיי חידוש, הליך זה יכול לקחת בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בסוג השיער ובמצבו.

הליך שיקומי לשיער מתולתל מורכב יותר ואורך בין שנה וחצי לשנתיים וחצי וגם במצב זה תלו בסוג השיער, כלומר לכל סוג טקסטורה (חלק, גלי, מתולתל ומקורזל) קיימים סוגים שונים.

הטקסטורה (מרקם ומבנה השיערה) היא חלק מסוג השיער, בנוסף לטקסטורה קיימים פרמטרים נוספים כמו עובי השיערה, צפיפות, יכולת ספיגה, גמישות ועוד.

פעולות השיקום מבוצעות על ידיי חומרים כימים שונים המייצרים למינציות שונות בפעולות חימום שונות, לכן קיימת חשיבות עלינוה ליכולת מעצב השיער להרכיב את חומר השיקום בהתאם לסוג השיער ולמצבו.

עזרי ניווט במאמר:

שלושת סוגי שיקומי השיער השכיחים ביותר

בשוק הפתוח נוכל לראות כי משווקים ללקוחות ולמספרות שלושה סוגים בולטים שהם:

שיקום קראטין – חומר כימי המגיע במרקמים שונים ולרוב מכיל פורמלדהיד, יש לציין כי לרוב סוג החלקה זה  אינו מכיל כלל קראטין וגם במידה וכן תוסף זה לא מוסיף לערך ההחלקה וזאת מכיוון שלחלבון השיערה אין אפשרות לחבר אליו חלבון חיצוני אחר במיוחד שדבר זה אינו יכול להתרחש בפעולת חימום שונות.

השמות השונים הינם שמות מסחריים בלבד ואין להתייחס אליהם כאל חומרים טבעיים. חומרי החלקה הינם חומרים כימיים לכל דבר ועניין.

החלקה אורגנית – בניגוד לשמם, תרכובות החומרים העונים להגדרה זו הינם חומרים כימים לכל דבר ועניין בעלי רמת PH נמוכה (1.9 -2.1  HP)

איך ניתן לשקם שיער לאחר החלקה?

פעולות החלקה שונות בעלות יכולת לשינוי מבנה השיערה מבוצעות על ידי חומרים כימים שונים. כאשר חומר ההחלקה אינו תואם את סוג השיער, מבנה השיער וגמישות השיער הוא עלול להביא את מצבו לידיי נזק אשר בא לידיי ביטוי במראה ישר וחסר גמישות, יובש, נטול ברק ולמראה “פריזי”, לעיתים במצבים אלו נוכל לראות שיער שנחתך או נשרף מפעולת החימום.

במצב שכזה, על מנת להביא את השיער לידיי חידוש מהיר עלינו לנעול בפעולות למינציה שונות התואמות את סוג השיער את אזורי השורש. מכיוון שלשיערה קיימת יכולת ספיגת נוזלים כעד פי 2 ממשקל גופה, פעולת הלמינציה מונעת את פתיחת מערכת ההגנה של השיערה באזורים החדשים שצמחו ובכך אנו מונעים מהנזק “להדביק” את האזורים הבריאים.

הליך שכזה עלול לקחת כבין שנה וחצי עד שנתיים ובסוגים מסוימים יכול להגיע עד 4 שנים.

לכן אנו ממליצים לפני כל פעולה כימית אשר הינכם רוצים לעשות בשערכם הגיעו אלינו לייעוץ שאינו בתשלום על מנת שתוכלו לקבל את האינפורמציה המדויקת ביותר עבור שיערכם ובכך תמנעו מטיפולים מסוג זה, ניתן גם לקבל ייעוץ טלפוני ללא עלות.

איך ניתן לשקם שיער שרוף?

שיער שרוף הינו שיער הניזוק באופן קשה מפעולת חימום אגרסיבית או מפעולה כימית אשר אינה תאמה את סוג השיער ובכך פירקה את חלבון השיער.

לצערנו, לשיער שרוף אין מענה כימי ולכן נאלץ לאט לאט לבצע פעולות גזירה עדינות.

לנשים רבות במדינת ישראל עניין אורך השיער הינו בעל חשיבות ורגישות רבה, לכן על מנת להימנע ממצב שכזה אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ שאינה כרוכה בתשלום, נלמד אתכן על מצב וסוג שיערכן ובמידת הצורך נתאים לכן את הסטיילינג התואם את גוון שיערכן.

יש לציין כי הליך שיקומי לשיער אשר נשרף מפעולות שונות הינם הליכים ארוכים ומייגעים אשר יכולים לקחת כבין שנתיים וחצי עד ארבע שנים.

איך לשקם שיער לאחר שניזוק מצבע?

לשיער הניזוק מפעולות וטכניקות צביעה שונות, יש צורך בפעולות למינציה שונות, כל שיער לגופו.

פעולות הלמינציה משתנות בהתאם למצב השיער ולסוגו וכוללות הליכים כימים המגיעים עם פעולות חימום וטכניקות שונות.

על מנת לייצר שכבת למינציה מדויקת יש צורך בניסיון רב ובידע מעמיק בכימיית השיער.

חומרים רבים המשווקים בשוק מגיעים למספרות כחומר מוגמר אשר מעצב השיער אינו מודע לסוג הפורמולה ובכך יכולים להיווצר נזקים או תוצאות שאיננו רוצים בהם.

בפעולות שיקום מסוימות שאינן תואמות את סוג השיער נוכל לקבל תוצאות של יישור שיער ולעיתים לא נקבל תוצאה רצויה אם בכלל.

גם עבור פעולת שיקום לשיער הניזוק מצבע אנו ממליצים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ שאינה כרוכה בתשלום, נלמד אתכן על מצב וסוג שיערכן ובמידת הצורך נתאים לכן את הטיפול הנכון.

יש לציין כי קיימים מצבים בהם פעולה כימים עלולה להוות נזק נוסף על הקיים ולמצבים אלו אנו נלמד אתכן איך לתחזק את שיערכן עד הרגע בו נוכל לבצע את פעולת השיקום.

מספרה לשיקום שיער מקצועית

מספרות רבות מתיימרות להגדיר עצמן כמספרות מקצועיות לשיקום השיער.

לצערנו כרגע במדינת ישראל אין גוף רגולטיבי אשר אוכף את עולם עיצוב השיער.

מצב שכזה מהווה אתו שוק פרוץ אשר כל אחד יכול להגדיר עצמו כ”מומחה”.

הרשתות החברתיות אינן מצליחות לאמת לנו את הרמה המקצועית, ההפך הוא הנכון.

לכן אנו מציעים לקהל לקוחותינו לבדוק הייטב דרך שיטת השיווק האמינה ביותר הנקראת “פה לאוזן”

לבקש חוות דעת ולא רק תוצאות מצולמות.

קשה מאוד לאבחן את סוג העבודות בענף עיצוב השיער מכיוון שכיום אפשר “לפלטר” הכול ואף על פי שהתמונה נראית טוב אין כך הדבר בפועל.

במצבים בהם את מחפשת פתרון לבעיה קיימת אל תתפשרי על סקר שוק מעמיק, פגישת ייעוץ עם בעל המקצוע ולבסוף לכי עם האינטואיציה שלך…. לרוב היא לא טועה 😊

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג’ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג’ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בשיקום שיער – ללכת על בטוח?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן