שמפו ומרכך – האם להשתמש על בסיס יומי?

השימוש בשמפו ומרכך כל כך שגור בשגרה היומיומית של כולנו, שזה כמעט רגיל כמו לצחצח שיניים בבוקר. האם חשבתם אי פעם אילו חומרים "דוחפים" לנו בשמפו ומרכך הרגילים הנמכרים במרכולות וסופרים ברחבי הארץ? האם בכלל מומלץ להשתמש בשמפו ובמרכך על בסיס יומי? האם אפשר להימנע מהשימוש בכלל?

במאמר זה אנסה לענות בקצרה על שלוש השאלות הנפוצות ביותר הקשורות לשמפו ומרכך ואתן טיפים לסוגי שמפו ומרכך שכדאי להשתמש בהם.

 

אילו חומרים נפוצים יש בשמפו ובמרכך?
שמפו לשיער מכיל סופלטים (מלחים) המייבשים את השערה. הסופלטים אחראיים בין השאר גם לקצף שנוצר עקב שפשוף השמפו על השיער ונותן לנו תחושה שזה מקרצף, מנקה ומחטא את הראש. למעשה, מתרחשת הפעולה ההפוכה – השמפו מנטרל את השמנים הטבעיים של השיער והם אלו שאמורים להעניק לו ברק וחוזק. כמו כן, הסיליקון המפורסם שנמצא בשמפו אולי מעניק קצת ברק לשיער אך למעשה מחליש גם אותה.

גם במרככים שונים ובקרמים לשיער ניתן למצוא סיליקון שעלולים להחליש את השערה.

מעצב טוב יוכל להתאים את השמפפו והמרכך הטובים ביותר לשיער שלך, וחשוב יותר שישמרו על השיער לטווח ארוך.

 

סוגי שיער שונים באמת צריכים סוג אחר של שמפו?

לפעמים יש מותג אחד, שלו סוגים שונים של שמפו ומרכך "לשיער מתולתל וגלי" "לשיער יבש ופגום" "לשיער צבוע" ועוד.

אז האם בהכרח מדובר בתכשירים שונים אשר יעילים לקהל מסוים או שמא מדובר בניסיון שיווקי להראות ללקוחות מגוון של מוצרים מותאמים אישית או שזה באמת עובד?

אז כן, יש משמעות לסוגים השונים של התכשירים. אם תעיפו מבט ותשוו מעט ברכיבים תגלו מוצרים שמכילים ריכוז גבוה ונמוך של סופלטים, או תכשירים שהם עשירים יותר או פחות בלחות וכן הלאה.

 

בשורה תחתונה – האם כדאי להשתמש בשמפו ומרכך על בסיס יומי?

אז התשובה תלויה כמובן בסוג השיער וסוג הקרקפת. ככל שבלוטות החלב מפרישות חלב בצורה מואצת אנו נאלץ לחפוף את השיער לעיתים יותר קרובות. זאת מאחר ושומן בעור הקרקפת יכול לגרום לבעיות של קשקשים, נשירת שיער ובעיות עור.

אם השיער שלך חלק, הסיכוי שיראו את השומן הטבעי מהשיער שלך הוא מהיר יותר ולפעמים יש תחושה אחרי יום החפיפה שהשיער מעט רטוב ולא נראה טוב. במקרים אלו, נשים נוטות יותר לחפוף מידי יום.

במידה והשיער שלך עבר החלקה מומלץ לשאול את מעצב השיער שלך ולהתאים שמפו, מרכך ומסכה לשיער.

לגבי שיער מתולתל, הדעות חלוקות בעניין. חלקן מייעצות לחפוף יום כן יום לא, חלק חופפות פעם בשבוע. ההמלצה שלי היא לחפוף יום כן יום לא, בחומרים נטולי סופלטים וסיליקון.

 

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג'ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

סגירת תפריט

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג'ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בשמפו ומרכך – האם להשתמש על בסיס יומי??

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן